Nowa Gala Płytki Produkt

Nowa Gala Signum Sg 13 60×60

Nowa Gala Signum Sg 13 60×60 – betonowy charakter w nowoczesnym wydaniu

Jeśli w Twojej głowie krąży wizja wnętrza inspirowanego miejską architekturą, Nowa Gala Signum Sg 13 60×60 będzie świetnym tropem. To płytka gresowa szkliwiona z kolekcji SIGNUM, która oddaje klimat betonu, metalu i szkła – ale w formie wygodnej do aranżacji. Jej ciemnoszary odcień oraz wykończenie o satynowym charakterze sprawiają, że przestrzeń zyskuje elegancję bez przesady, a jednocześnie pozostaje „w punkt” dla stylu industrialnego i współczesnego.

Wzór nawiązuje do miejskich faktur: delikatnie zaznaczone płaszczyzny przetartego koloru oraz elementy kojarzące się z naturalnymi kruszywami. Całość dopełniają inspiracje nowymi trendami – w serii pojawiają się także akcenty dekoracyjne, które dobrze współgrają z industrialnymi aranżacjami, a przy tym nie dominują nad resztą wystroju.

Produkt jest dostępny także w wersji prezentowanej na ekspozycji w siedzibie w Wolicy k/Janek – jeśli chcesz zobaczyć kolor i fakturę w rzeczywistych warunkach, warto wpaść na miejscu.

Jak wygląda powierzchnia: natura (satyna), rektyfikacja i format 60×60

Nowa Gala Signum Sg 13 60×60 to płytka podłogowa o wymiarach 60×60 cm, dzięki czemu łatwo budować spójne, nowoczesne kompozycje. Duży format optycznie porządkuje przestrzeń i dobrze sprawdza się zarówno w salonach, jak i w pomieszczeniach technicznych czy ciągach komunikacyjnych.

Powierzchnia została zaprojektowana jako natura (satyna). To rozwiązanie daje efekt estetyczny, a jednocześnie praktyczny: satynowe wykończenie jest przyjemne wizualnie i dobrze wpisuje się w aktualne trendy wykończeniowe. Dodatkowo płytka ma wykończenie rektyfikowane, co ułatwia uzyskanie równych linii fug i estetycznego, „dopasowanego” układu.

W kolekcji SIGNUM liczy się też charakter samego materiału: gres szkliwiony SG13 wprowadza wrażenie trwałej, miejskiej powierzchni – takiej, która wygląda dobrze zarówno w dzień, jak i w sztucznym świetle. Dzięki temu płytka może stać się bazą dla aranżacji z drewnem, metalowymi akcentami albo z minimalistycznymi dodatkami.

Do jakich wnętrz i zastosowań sprawdzi się SG13 Ciemny Szary?

Wybierając Nowa Gala Signum Sg 13 60×60, warto myśleć o niej jak o płytce „uniwersalnej w charakterze”, czyli takiej, która potrafi odnaleźć się w różnych warunkach. Producent wskazuje zastosowanie zarówno w domach, jak i w przestrzeniach użytkowych.

Płytka jest przeznaczona m.in. do kuchni, łazienki, salonu i korytarza. Jej ciemnoszary odcień dobrze współgra z kontrastami (np. jasnymi ścianami), ale też potrafi zbudować bardziej kameralny, „betonowy” klimat w całym wnętrzu.

Co ważne, asortyment przewidziano także dla obiektów biurowych i przemysłowych, a nawet dla zastosowań na zewnątrz – w tym na zewnętrzną elewację. To oznacza, że płytka może być sensownym wyborem także wtedy, gdy zależy Ci na spójnej estetyce w różnych strefach budynku.

Gatunek I i seria SIGNUM – dlaczego to ma znaczenie przy wyborze

Produkt ma Gatunek I, czyli standard jakości, który przekłada się na przewidywalny efekt montażu. Seria SIGNUM to natomiast kolekcja nastawiona na nowoczesne wnętrza i inspiracje miejską tkanką – dlatego wzór został pomyślany tak, aby imitować betonową estetykę, a jednocześnie zachować atrakcyjny wygląd w codziennym użytkowaniu.

Dane techniczne Nowa Gala Signum Sg 13 60×60

Jeśli planujesz zakup i chcesz szybko porównać parametry, poniżej znajdziesz najważniejsze informacje w jednym miejscu. Dzięki temu łatwiej dopasujesz płytkę do projektu oraz sposobu układania.

Parametr Wartość
Producent / seria Nowa Gala / SIGNUM (SG13)
SKU 5c3dfd071c3e
Cena 65.2 zł
Kolor / odcień Ciemny szary
Wymiary 60×60 cm
Wykończenie rektyfikowana
Rodzaj powierzchni natura (satyna)
Gatunek I
Rodzaj asortymentu płytka podłogowa
Przeznaczenie kuchnia, łazienka, salon, korytarz, obiekty biurowe, obiekty przemysłowe, zewnętrzna elewacja

Jak wykorzystać ciemny szary w aranżacji – praktyczne wskazówki

Ciemny szary to kolor, który dobrze znosi intensywne użytkowanie i pozwala budować mocny charakter wnętrza. Nowa Gala Signum Sg 13 60×60 sprawdzi się szczególnie wtedy, gdy chcesz uzyskać efekt „miejskiej” posadzki i spójnej stylistyki w całym obiekcie.

Przy aranżacjach w kuchni czy korytarzu warto postawić na dodatki w kontrastowych barwach: jasne fronty, proste lampy, stalowe lub czarne akcenty. Z kolei w łazience dobrze zagrają minimalne formy armatury oraz stonowane dodatki, które podkreślą satynowy charakter powierzchni.

  • Duży format 60×60 cm sprzyja nowoczesnym układom i wizualnemu porządkowi przestrzeni.
  • Rektyfikowane krawędzie pomagają uzyskać estetyczne, równe linie fug.

Jeżeli zależy Ci na spójnym wyglądzie między wnętrzem a elewacją, to właśnie dzięki przeznaczeniu także na zewnątrz możesz zaplanować konsekwentny kierunek wykończenia – od posadzki po zewnętrzne elementy budynku.

Zakupy i dostępność: ekspozycja w Wolicy k/Janek

Ten produkt mamy również na ekspozycji w naszej siedzibie w Wolicy k/Janek. To wygodna opcja, jeśli chcesz ocenić kolor ciemnego szarego oraz charakter powierzchni natura (satyna) w naturalnym świetle i w warunkach zbliżonych do docelowego pomieszczenia.

Jeżeli jesteś w trakcie projektowania i potrzebujesz pewnego wyboru, zobaczenie płytki na żywo bywa największym ułatwieniem. A gdy decyzja jest już blisko, możesz przejść do zakupu i dopasować ilość do metrażu.

Nowa Gala Signum Sg 13 60×60 to propozycja dla osób, które lubią nowoczesny minimalizm z industrialnym tłem – w formie gresu szkliwionego, o wykończeniu rektyfikowanym i charakterystycznej fakturze inspirowanej miejską przestrzenią.

Możesz również polubić…