Czy blaszaki do 35 m2 sprawdzą się w mieście? – na podstawie garaży blaszanych w Śląskim
Budownictwo

Czy blaszaki do 35 m2 sprawdzą się w mieście? – na podstawie garaży blaszanych w Śląskim

Droga urzędowa, którą trzeba przejść, żeby móc zbudować schronienie murowane do przechowywania auta w dużych miastach jest jak droga przez mękę. Wielokrotnie okazuje się, że mimo iż dysponujemy prawem do gruntu, plany zagospodarowania przestrzennego zabraniają budowy murowańca. Rozwiązaniem mogą być garaże blaszane. Śląskie, jako obszar o dużym wskaźniku zaludnienia doskonale to obrazuje.

Jaki powinny być idealnie skonfigurowane blaszaki? – na podstawie garaży blaszanych w Śląskim

Chcąc mieć własne pomieszczenie gospodarcze do przechowywania auta, w dużym mieście najlepiej jest zdecydować się na wybrany model garaży blaszanych. Śląskie, mazowieckie, to województwa, które doskonale obrazuje fakt, że kompaktowe blaszaki idealnie odnajdują się w aglomeracji miejskiej. Są solidne, estetyczne i mogą być wielokrotnie stawiane tylko na podstawie zgłoszenia – czy to u burmistrza, czy starosty.

Za tym rozwiązaniem nie tylko przemawia cena, która jest wielokrotnie niższa od egzemplarzy murowanych, ale także szybkość budowy. Dostępność kilku wariantów konstrukcji, możliwość doboru bramy do ilości miejsca użytkowego, czy też dodanie okien, zadaszenia sprawiają, że z roku na rok coraz popularniejsze stają się garaże blaszane. Śląskie, jako województwo o jednym z najwyższych wskaźników zaludnienia i mocno rozwiniętej infrastrukturze miejskiej pokazują, że marzenie o własnym garażu nie jest odrealnione.

Jaka wielkość blaszaka sprawdzi się w wielkim mieście? – na podstawie garaży blaszanych w Śląskim

Idealnym rozmiarem dla małych działek będą egzemplarze o powierzchni 3×5 m lub 4×3 m. Te garaże blaszane w Śląskim, cieszą się największym zainteresowaniem mieszkańców. Są to standardowe rozmiary, zwykle dostępne od ręki, które z powodzeniem pomieszczą jedno auto i będą mogły być zbudowane nawet na najmniejszej działce. Jeśli potrzebne są garaże dwustanowiskowe, należy decydować się na blaszaki większe o wymiarach np. 4×6 m lub 4×5 m.

Możesz również polubić…